Nasze wartości


Od początku istnienia firmy trzymamy się szeregu zasad, które pozwoliły nam osiągnąć obecną pozycję. To dzięki nim udaje nam się podejmować najlepsze decyzje biznesowe. Swoją uwagę skupiamy przede wszystkim na dobru przedsiębiorstwa i perspektywach jego rozwoju. Jesteśmy firmą o długiej historii i nowoczesnym podejściu do prowadzenia działalności. Mamy za sobą dekady doświadczeń. To czas, pełen wyzwań i wyciągania wniosków. W tym okresie wiele się nauczyliśmy. Wiemy już np. jak formułować cele, by przekładały się one na realizację misji, jaką jest dostarczanie najwyższej jakości produktów dla naszych klientów.

Misja

Chcemy dostarczać użytkownikom samochodów osobowych i ciężarowych wysokiej jakości produkty, które gwarantują komfortowe i skuteczne hamowanie. Zależy nam na bezpieczeństwie wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dążymy do tego, by nasze klocki hamulcowe spełniały najwyższe standardy i normy.

Strategia

Zamierzamy zająć silną pozycję na rynku części zamiennych w segmencie okładzin i klocków hamulcowych. Chcemy, aby LUMAG i BRECK były dostępne na wszystkich rynkach europejskich, a pojęcie „bezpieczeństwa” kojarzyło się konsumentom bezpośrednio z nazwami naszych marek i produktów.

Cele

Wierzymy, że dzięki wyznaczeniu głównych celów, z każdym dniem przybliżamy się do sukcesu. Chcemy stale się rozwijać, doskonalić procesy i metody produkcji, zamierzamy też inwestować w nowe technologie. Szukamy innowacyjnych sposobów na to, by wydobyć potencjał produktowy i go rozszerzać. Do głównych działań, które w tym zakresie podejmujemy należą:

  • zbieranie feedbacku od klientów i spełnianie ich oczekiwań
  • dążenie do optymalizacji produkcji
  • podniesienia efektywności produkcji
  • działanie proekologiczne i odpowiedzialne zarządzanie odpadami
  • nieustannyrozwój i podnoszenie kompetencji oraz kwalifikacji pracowników
  • wykorzystywanie w firmie Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz Lead Manufacturing

Pobierz nasz kodeks etyczny, aby zapoznać się z zasadami, którymi kierujemy się na co dzień w naszej firmie i z jakimi pragniemy kontynuować naszą podróż na szczyt.

Pobierz kodeks etyczny
Lumag logo
Lumag Sp. z o.o. Rogozińska 72, 64-840 Budzyń tel. 67 284 48 00

Zapisz się do newslettera

Copyright © 2022 Lumag Sp. z o.o. All rights reserved. Created by