Nasza historia


Na przestrzeni lat nasza firma dokonała ogromnego postępu technologicznego. Widoczny jest on zwłaszcza w infrastrukturze np. w stale unowocześnianym parku maszynowym. Nie sposób nie wspomnieć także o wprowadzanych innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjnych czy nieustannym dążeniu do podnoszenia standardów jakościowych oferowanych produktów oraz ich bezpieczeństwa.

Wydarzenia, które były dla nas przełomowe

Sprawdź, jak zmieniliśmy się na przestrzeni lat, aby zadbać o zadowolenie naszych klientów i wysoką jakość oferowanych im rozwiazań.

 • Powstanie LUMAG

  Z pasji do motoryzacji powstaje firma Lumag. Przedsiębiorstwo rozpoczyna proces wytwórczy.Core biznesu stanowiła produkcja bębnowych okładzin hamulcowych do pojazdów użytkowych.

 • Narodziny Breck

  Sukces rynkowy powoduje, że firma powołuje do życia nową markę. Rodzi się Breck: marka tarcz i klocków hamulcowych w pełni poświęcona samochodom osobowym.

 • Nowa fabryka w Budzyniu

  W Budzyniu koło Poznania powstaje ultranowoczesna fabryka firmy o powierzchni ponad 19 tysięcy m², dzięki czemu przedsiębiorstwo staje się jeszcze bardziej konkurencyjne. Przewaga logistyczna i wydajność linii technologicznych znacznie zwiększa moce produkcyjne firmy.

 • Otwarcie siedziby

  Siedziba firmy Lumag przy ul. Rogozińskiej w Budzyniu zostaje oficjalnie otwarta. Produkcja rusza pełną parą. Zarząd stawia na innowacje i stałe udoskonalanie procesów wytwórczych.

 • Własna produkcja shimów.

  Jedną ze strategicznych inwestycji jest zakup maszyny Bruderer. Jest to krok w stronę rozwoju produkcji komponentów metalowych m.in. shimów, piston clipów.

 • Własna produkcja płytek nośnych i innych akcesoriów montażowych.

  Inwestycja w produkcję płytek nośnych w technologii fineblankingu, prosto od szwajcarskiego producenta Feintool.

Lumag logo
Lumag Sp. z o.o. Rogozińska 72, 64-840 Budzyń tel. 67 284 48 00

Zapisz się do newslettera

Copyright © 2022 Lumag Sp. z o.o. All rights reserved. Created by