Klocki, tarcze i okładziny hamulcowe


Dysponujemy najnowocześniejszą fabryką materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej. Stale udoskonalamy nasze produkty. Innowacyjne zaplecze i wykorzystywanie niekonwencjonalnych rozwiązań technologicznych pozwala nam zaspokajać stale rosnące potrzeby klientów oraz spełniać restrykcyjne wymagania rynku. Poznaj nasze klocki hamulcowe, tarcze i okładziny, które zapewniają bezpieczne i precyzyjne hamowanie w każdych warunkach.

Klocki hamulcowe

Zaufaj klockom hamulcowym marki Lumag, które satysfakcjonują skutecznością hamowania i o 30% wyższą wydajnością w stosunku do zwykłych, niepowlekanych klocków. Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji powłoki Green Coat, eliminujemy zjawisko green fade’u podczas docierania, co sprawia, że skuteczność hamowania nowo zamontowanych klocków jest zdecydowanie większa. Wszystkie klocki hamulcowe marki Lumag spełniają wymagane homologacje oraz normę ECE R90, gwarantując najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Już od pierwszego użycia hamulca możesz zauważyć wyższy współczynnik tarcia. Inwestycja w doskonałe, precyzyjnie dopracowane produkty, to klucz do bezpiecznej i komfortowej jazdy w każdych warunkach.

Klocki i tarcze hamulcowe Breck

Poznaj flagowe produkty marki Breck — klocki i tarcze hamulcowe dostosowane do Twojego samochodu. Klocki oraz tarcze hamulcowe polskiej marki, to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i precyzyjnego hamowania nawet w ekstremalnych warunkach. Aby Twoje podróże były bezpieczne, a hamowanie niezawodne, Twój samochód powinien być wyposażony właśnie w ten zestaw. Decydując się na klocki hamulcowe marki Breck, poznasz nowy, lepszy wymiar komfortu. Materiały cierne Breck charakteryzują się wysokim poziomem odporności na pracę w wysokich temperaturach, chroniąc jednocześnie przed zanikiem skuteczności hamowania przy nagrzanych hamulcach.

Okładziny hamulcowe

Niezawodność, innowacyjność i skuteczność w każdych warunkach - tym charakteryzują się okładziny hamulcowe marki Lumag. Popraw komfort swojej jazdy nie przejmując się typem przemierzanej nawierzchni drogowej, czy aktualnie panującymi warunkami atmosferycznymi. Okładziny hamulcowe marki Lumag to jeden z flagowych produktów naszej firmy. Materiał, z którego je wykonano zapewnia dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych, dostępnych na rynku zamienników. Wybierając nasze okładziny hamulcowe stawiasz na bezpieczeństwo, komfort użytkowania i trwałość!

Katalogi online

Nasze certyfikaty

Nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, wytrzymałością i niezawodnością. Potwierdzają to przyznane firmie Lumag certyfikaty oraz normy. Spełnia je każdy z naszych wyrobów, począwszy od klocków hamulcowych, aż po okładziny i tarcze. Dzięki precyzji wykonania, wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym metodom produkcji, każdego dnia możemy dostarczać naszym Klientom niezawodne produkty!

Certyfikat IATF 16949:2016
Lumag logo
Lumag Sp. z o.o. Rogozińska 72, 64-840 Budzyń tel. 67 284 48 00

Zapisz się do newslettera

Copyright © 2022 Lumag Sp. z o.o. All rights reserved. Created by