Kariera

Dlaczego Lumag?

Praca

U potencjalnych pracowników, oprócz wiedzy merytorycznej, cenimy pasję i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Chętnie zatrudniamy osoby ambitne, które są otwarte na nowe wyzwania i dążą do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Jako firma stawiamy na innowacyjne rozwiązania, cenimy kreatywność i zaangażowanie w szukaniu optymalnych rozwiązań. Jeśli pragniesz zdobyć nowe umiejętności, jesteś ambitny i otwarty na nowe doświadczenia, to czekamy właśnie na Ciebie! Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb

Aktualnie poszukujemy:

SPECJALISTA ds. JAKOŚCI

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (niezbędna specjalizacja w zarządzaniu jakością lub inżynierii produkcji)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu zarządzania jakością w motoryzacji wg IATF 16949
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakości (FMEA, SPC, MSA, APQP)
  • Praktyczna znajomość standardów zatwierdzania procesu i części do produkcji (PPAP, VDA2)

Główne zadania:

  • bezpośredni nadzór nad procesem zatwierdzenia wyrobu i procesu produkcyjnego
  • ocena wskaźników jakościowych oraz inicjowanie działań korygujących i doskonalących
  • opieka jakościowa nad produktem i procesem w ramach powierzonych zadań
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych u dostawców
  • współpraca z klientami w zakresie zagadnień jakościowych

TECHNOLOG w DBiR

  • wykształcenie wyższe technologia chemiczna lub pokrewne
  • dobra znajomość procesów technologicznych
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość języka angielskiego B2
  • biegła znajomość i umiejętność obsługi MS Office
  • gotowość do odbywania podroży służbowych krajowych i zagranicznych
  • umiejętności argumentacji, prezentacji i negocjacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • precyzja, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu badań
  • odpowiedzialność, samodzielność i dyscyplina pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu AutoCAD

  • tworzenie i rozwój nowych receptur mieszanek materiałów ciernych
  • definiowanie parametrów technologicznych produkcji wyrobów gotowych
  • wprowadzanie zmian w procesach technologicznych
  • tworzenie nowych wzorów wyrobów
  • badania wyrobów gotowych w ramach badań rozwojowych oraz bieżącej kontroli jakości
  • badania hamulców na stanowiskach bezwładnościowych oraz badania na pojazdach
  • współtworzenie i aktualizacja metodyk badawczych stosowanych w DBiR

OPERATOR CNC

  • Doświadczenie na stanowisku Operatora CNC, min. 3-letnie
  • Znajomość sterowań MAZATROL, FANUC lub HEIDENHAIN
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Odpowiedzialność za wykonana pracę
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Praca przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej
  • Obsługa frezarek CNC, sterowanie Heindenhein
  • Samodzielne tworzenie prostych programów typu otwór, planowanie płaszczyzny wraz z doborem narzędzi i parametrów
  • Bazowanie detali przy wykorzystaniu sondy przedmiotowej
  • Dobór sposobu i zamocowanie obrabianego przedmiotu
  • Kontrola przebiegu procesu w zakresie zużycia narzędzi skrawających
  • Dokonywanie pomiarów w procesie w celu zapewnienia zgodności z dokumentacją techniczną
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu LUMAG prosimy o składanie ofert za pomocą formularza online oraz załączenie CV i listu motywacyjnego.

Formularz rekrutacyjny

Nazwa stanowiska pracy

Nazwisko i imię*

Miejsce zamieszkania (miejscowość)*

Data urodzenia*

Poziom wykształcenia

Numer telefonu*

Adres e-mail*

Obsługiwane formaty: PDF, DOC,DOCX

TAKWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu przez LUMAG Sp. z o.o. z siedzibą w Budzyniu, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zgodnie z warunkami Polityki Prywatności.

TAK Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMAG Sp. z o.o. z siedzibą w Budzyniu.

Powyższe zgody mogą zostać przez Państwa w każdym czasie cofnięte w sposób wskazany w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest LUMAG Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rogozińskiej 72, 64-840 Budzyń. Wszelkie informacje na temat przetwarzania Państwa danych przez LUMAG Sp. z o.o. znajdą Państwo w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: rodo.lumag.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Rozwój

W firmie LUMAG nauka jest procesem ciągłym. Chcąc „być przed innymi” i znacząco istnieć na konkurencyjnym rynku jesteśmy zorientowani na nieustanny ROZWÓJ. Warunkiem koniecznym do osiągania sukcesów jest posiadanie najbardziej aktualnej wiedzy, dlatego nasza współpraca z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi, przedsiębiorstwami oraz organizacjami branżowymi często daje wyjątkowe możliwości zdobycia nowych doświadczeń. Ponadto intensywnie wspieramy pracowników w rozwoju ich kwalifikacji i doskonaleniu kompetencji poprzez szkolenia oraz kursy wewnętrzne i zewnętrzne.

Programy ZZL

Jednym z ogniw sukcesu Lumag jest kapitał ludzki, dlatego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i rozwój pracowników ma kluczowe znaczenie w zarządzaniu organizacją. Zarządzanie Zasobami Ludzkim ukierunkowane jest na to, aby jak najlepiej dopasować istniejący potencjał pracowników do realizacji obranych celów strategicznych. Przyjęta w firmie wizja zasobów ludzkich to kompetentni pracownicy reprezentujący wysoką jakość, efektywność i kulturę organizacji pracy.