Kariera

Dlaczego Lumag?

Praca

U potencjalnych pracowników, oprócz wiedzy merytorycznej, cenimy pasję i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Chętnie zatrudniamy osoby ambitne, które są otwarte na nowe wyzwania i dążą do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Jako firma stawiamy na innowacyjne rozwiązania, cenimy kreatywność i zaangażowanie w szukaniu optymalnych rozwiązań. Jeśli pragniesz zdobyć nowe umiejętności, jesteś ambitny i otwarty na nowe doświadczenia, to czekamy właśnie na Ciebie! Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb

Aktualnie poszukujemy:

TECHNIK NARZĘDZIOWIEC

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość budowy tłoczników, wykrojników
  • dobra znajomość maszyn CNC, oprogramowania oraz narzędzi skrawających
  • doświadczenie w pracy z wykrojnikami, tłocznikami
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • precyzja, dbałość o szczegóły
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych – pilniki, gwintowniki etc.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Główne zadania:

  • przygotowywanie narzędzi do produkcji – przezbrajanie
  • obsługa narzędzi dokładnego wykrawania stali – Feintool
  • wykonywanie bieżących napraw i usprawnień narzędzi
  • konserwacja narzędzi zgodnie z planem działań prewencyjnych
  • prowadzenie dokumentacji o stanie narzędzi
  • kontrolowanie i weryfikacja jakości narzędzi
  • współpraca z działem utrzymania ruchu

OPERATOR PRAS HYDRAULICZNYCH/MECHANICZNYCH

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
  • uprawnienia na wózki jezdniowe

  • praca na os. Cechowym w Budzyniu
  • zatrudnienie od października 2018r.

OPERATOR ZGRZEWARKI

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu LUMAG prosimy o składanie ofert za pomocą formularza online oraz załączenie CV i listu motywacyjnego.

Formularz rekrutacyjny

Nazwa stanowiska pracy

Nazwisko i imię*

Miejsce zamieszkania (miejscowość)*

Data urodzenia*

Poziom wykształcenia

Numer telefonu*

Adres e-mail*

Obsługiwane formaty: PDF, DOC,DOCX

TAKWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu przez LUMAG Sp. z o.o. z siedzibą w Budzyniu, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zgodnie z warunkami Polityki Prywatności.

TAK Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMAG Sp. z o.o. z siedzibą w Budzyniu.

Powyższe zgody mogą zostać przez Państwa w każdym czasie cofnięte w sposób wskazany w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest LUMAG Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rogozińskiej 72, 64-840 Budzyń. Wszelkie informacje na temat przetwarzania Państwa danych przez LUMAG Sp. z o.o. znajdą Państwo w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: rodo.lumag.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Rozwój

W firmie LUMAG nauka jest procesem ciągłym. Chcąc „być przed innymi” i znacząco istnieć na konkurencyjnym rynku jesteśmy zorientowani na nieustanny ROZWÓJ. Warunkiem koniecznym do osiągania sukcesów jest posiadanie najbardziej aktualnej wiedzy, dlatego nasza współpraca z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi, przedsiębiorstwami oraz organizacjami branżowymi często daje wyjątkowe możliwości zdobycia nowych doświadczeń. Ponadto intensywnie wspieramy pracowników w rozwoju ich kwalifikacji i doskonaleniu kompetencji poprzez szkolenia oraz kursy wewnętrzne i zewnętrzne.

Programy ZZL

Jednym z ogniw sukcesu Lumag jest kapitał ludzki, dlatego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i rozwój pracowników ma kluczowe znaczenie w zarządzaniu organizacją. Zarządzanie Zasobami Ludzkim ukierunkowane jest na to, aby jak najlepiej dopasować istniejący potencjał pracowników do realizacji obranych celów strategicznych. Przyjęta w firmie wizja zasobów ludzkich to kompetentni pracownicy reprezentujący wysoką jakość, efektywność i kulturę organizacji pracy.