Kariera

Praca

U potencjalnych pracowników, oprócz wiedzy merytorycznej, cenimy pasję i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Chętnie zatrudniamy osoby ambitne, które są otwarte na nowe wyzwania i dążą do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Jako firma stawiamy na innowacyjne rozwiązania, cenimy kreatywność i zaangażowanie w szukaniu optymalnych rozwiązań. Jeśli pragniesz zdobyć nowe umiejętności, jesteś ambitny i otwarty na nowe doświadczenia, to czekamy właśnie na Ciebie! Naszym pracownikom oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb

Aktualnie poszukujemy:

  • Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wyższe wykształcenie (ekonomiczne lub techniczne)
    • co najmniej 3 – letnie doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
    • znajomość branży automotive (IAM, OEM)
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym
    • mile widziana znajomość innego języka obcego (niemiecki/francuski inne)
    • otwartość, komunikatywność, umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych
    • umiejętność samodzielnego działania - bardzo dobra organizacja pracy
    • gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
    • prawo jazdy kat. B
    • miejsce zamieszkania: miasto/okolice z portem lotniczym

    Główne zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
    • udział w budowaniu strategii sprzedaży na podległych rynkach eksportowych
    • tworzenie sieci dystrybucji dla marek producenta
    • realizacja planów sprzedażowych poprzez rozwój współpracy z nowymi klientami
    • wizyty u klientów
    • prowadzenie szkoleń technicznych
    • prowadzenie prezentacji produktowych
    • analiza oraz monitorowanie rynku i konkurencji
    • uczestniczenie w targach
    • raportowanie do kierownika działu sprzedaży

    • wykształcenie średnie ekonomiczne
    • podstawowa znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
    • podstawowa znajomość programów księgowych oraz dobra znajomość MS Excel

    • weryfikacja i dekretacja dokumentów finansowo-księgowych: kosztowych, magazynowych
    • kompletacja dokumentacji dostaw wewnątrzwspólnotowych
    • przygotowywanie danych do raportowania wewnętrznego działu księgowości
    • kontrolowanie stanów magazynowych
    • archiwizacja dokumentów księgowych

    • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC min. 3 letnie
    • Znajomość sterowania Sodick lub Charmilles
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem
    • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
    • Odpowiedzialność za wykonana pracę
    • Zdolności manualne
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    • Praca przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej
    • Obsługa elektrodrążarki drutowej Sodick
    • Samodzielne pisanie programów na maszynie w oparciu o dokumentację 2D i 3D
    • Bazowanie detali
    • Dobór sposobu i zamocowanie obrabianego przedmiotu
    • Kontrola przebiegu procesu
    • Dokonywanie pomiarów w procesie w celu zapewnienia zgodności z dokumentacją techniczną

    Formalna strona zatrudnienia:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Praca w systemie trzyzmianowym
    • Praca w zgranym zespole

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu Lumag prosimy o składanie ofert za pomocą formularza online oraz załączenie CV i listu motywacyjnego.

Formularz rekrutacyjny

  • Rozwój

    W firmie LUMAG nauka jest procesem ciągłym. Chcąc „być przed innymi” i znacząco istnieć na konkurencyjnym rynku jesteśmy zorientowani na nieustanny ROZWÓJ. Warunkiem koniecznym do osiągania sukcesów jest posiadanie najbardziej aktualnej wiedzy, dlatego nasza współpraca z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi, przedsiębiorstwami oraz organizacjami branżowymi często daje wyjątkowe możliwości zdobycia nowych doświadczeń. Ponadto intensywnie wspieramy pracowników w rozwoju ich kwalifikacji i doskonaleniu kompetencji poprzez szkolenia oraz kursy wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Programy ZZL

    Jednym z ogniw sukcesu Lumag jest kapitał ludzki, dlatego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i rozwój pracowników ma kluczowe znaczenie w zarządzaniu organizacją. Zarządzanie Zasobami Ludzkim ukierunkowane jest na to, aby jak najlepiej dopasować istniejący potencjał pracowników do realizacji obranych celów strategicznych. Przyjęta w firmie wizja zasobów ludzkich to kompetentni pracownicy reprezentujący wysoką jakość, efektywność i kulturę organizacji pracy.

Lumag Sp. z o.o. Rogozińska 72, 64-840 Budzyń tel. 67 284 48 00