Kariera

Dlaczego Lumag?

Praca

U potencjalnych pracowników, oprócz wiedzy merytorycznej, cenimy pasję i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Chętnie zatrudniamy osoby ambitne, które są otwarte na nowe wyzwania i dążą do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Jako firma stawiamy na innowacyjne rozwiązania, cenimy kreatywność i zaangażowanie w szukaniu optymalnych rozwiązań. Jeśli pragniesz zdobyć nowe umiejętności, jesteś ambitny i otwarty na nowe doświadczenia, to czekamy właśnie na Ciebie!

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia i kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb

Aktualnie poszukujemy:

SPECJALISTA ds. JAKOŚCI

zadania:

  • bezpośredni nadzór nad procesem zatwierdzenia wyrobu i procesu produkcyjnego wg VDA 2
  • ocena wskaźników jakościowych oraz inicjowanie działań korygujących
  • opieka jakościowa nad produktem i procesem w ramach powierzonych projektów klienta
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych u dostawców

nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (niezbędna specjalizacja w zarządzaniu jakością lub inżynierii produkcji)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu zarządzania jakością w motoryzacji ISO/TS 16949
  • znajomość narzędzi oraz metod planowania i rozwoju jakości (FMEA, SPC, APQP)
  • praktyczna znajomość standardów zatwierdzania procesu i części do produkcji (VDA 2, PPAP)

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu LUMAG prosimy o składanie ofert za pomocą formularza online oraz załączenie CV i listu motywacyjnego. Na dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883”.

Female Boss

Formularz rekrutacyjny

Nazwa stanowiska pracy

Nazwisko i imię*

Miejsce zamieszkania (miejscowość)*

Data urodzenia*

Poziom wykształcenia

Numer telefonu*

Adres e-mail*

Obsługiwane formaty: PDF, DOC,DOCX

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Rozwój

W firmie LUMAG nauka jest procesem ciągłym. Chcąc „być przed innymi” i znacząco istnieć na konkurencyjnym rynku jesteśmy zorientowani na nieustanny ROZWÓJ. Warunkiem koniecznym do osiągania sukcesów jest posiadanie najbardziej aktualnej wiedzy, dlatego nasza współpraca z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi, przedsiębiorstwami oraz organizacjami branżowymi często daje wyjątkowe możliwości zdobycia nowych doświadczeń. Ponadto intensywnie wspieramy pracowników w rozwoju ich kwalifikacji i doskonaleniu kompetencji poprzez szkolenia oraz kursy wewnętrzne i zewnętrzne.

Programy ZZL

Jednym z ogniw sukcesu Lumag jest kapitał ludzki, dlatego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i rozwój pracowników ma kluczowe znaczenie w zarządzaniu organizacją. Zarządzanie Zasobami Ludzkim ukierunkowane jest na to, aby jak najlepiej dopasować istniejący potencjał pracowników do realizacji obranych celów strategicznych. Przyjęta w firmie wizja zasobów ludzkich to kompetentni pracownicy reprezentujący wysoką jakość, efektywność i kulturę organizacji pracy.