Targi Inter Cars w Rumunii

Tegoroczne targi EXPO Inter Cars Romania przeszły już do historii. Edycja 2018 miała szczególny charakter, ponieważ była także okazją do świętowania jubileuszu 10-lecia istnienia Spółki Inter Cars Romania S.R.L. O szczególnym charakterze imprezy świadczy z pewnością liczba przybyłych klientów, którą oszacowano na ponad 6 000 osób.

Każdy, kto w trzeci weekend czerwca przybył na do miejscowości Brașov w środkowej Rumunii, z pewnością był usatysfakcjonowany. Organizatorzy zapewnili bowiem mnóstwo atrakcji, a klienci mieli przede wszystkim możliwość skonfrontowania swoich własnych poglądów z poglądami dostawców.

Z radością możemy stwierdzić, iż w tym roku stoisko firmy Lumag Sp. z o.o. cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedziło nas kilkaset osób z całej Rumunii, a także Mołdawii i Grecji. Szczególnym zainteresowaniem gości cieszyły się nowe rozwiązania produktowe firmy Lumag – w przypadku marki „BRECK” były to ceramiczne klocki hamulcowe z linii premium nazywanej „High Safety”, natomiast w odniesieniu do marki „LUMAG” uwagę zwracały klocki ze specjalną warstwą „green coat”, które dostępne są w sprzedaży od maja tego roku.

Dla firmy Lumag uczestnictwo w EXPO Inter Cars Romania 2018 miało szczególne znaczenie, ponieważ dzięki rozmowom z klientami uzyskaliśmy informacje, które pozwolą nam w przyszłości udoskonalać produkty „LUMAG” i „BRECK”.

Organizatorom chcielibyśmy podziękować za zaproszenie i życzyć dalszych sukcesów w rozwoju dystrybucji na rynku rumuńskim.

Do zobaczenia w następnej edycji EXPO Inter Cars Romania!

IC-RO_920