Targi IAA

Miło nam poinformować Państwa o tym, iż spółka LUMAG będzie wystawiać się na targach IAA w Hanowerze, które odbędą się w dniach 25.09 – 2.10.2014. Te największe obecnie na świecie targi branży pojazdów użytkowych odbędą się już po raz 65. Wprawdzie ich prawdziwa historia zaczęła się dość nieśmiało jeszcze w XIX wieku w Berlinie, kiedy to zaledwie kilku niemieckich producentów zaprezentowało swoje automobile, jednak nic nie zapowiadało wówczas, że targi IAA w przyszłości staną się prawdziwym barometrem branży pierwszego wyposażenia pojazdów użytkowych, odzwierciedlającym tak naprawdę kondycję branży.

Po stronie wystawców zobaczymy więc z jednej strony producentów ciągników siodłowych, naczep, przyczep, autobusów, pojazdów dostawczych, komunalnych oraz specjalnych, z drugiej zaś ich kooperantów stanowiących długi łańcuch dostawców części. IAA to najlepsze miejsce dla branżowych premier, na zaprezentowanie niestosowanych dotąd przez producentów rozwiązań i patentów.

Statystyki z ostatniej edycji z 2012r. mówią same za siebie – blisko 2.000 wystawców z całego świata i ponad 260 tys. profesjonalistów odwiedziło targi. Jak zapowiadają organizatorzy, obecna jubileuszowa 65. edycja powinna okazać się rekordowa.

W tym gronie nie może zabraknąć spółki Lumag. Zapraszamy zatem Państwa do odwiedzenia naszego stoiska D11, w hali H23.

IAA2014