Tarcze hamulcowe w ofercie BRECK

Miło nam poinformować, iż firma LUMAG z początkiem tego roku wprowadziła do swej oferty tarcze hamulcowe dedykowane pojazdom osobowym, sygnowane marką BRECK. Poszerzenie oferty hamulcowej o produkt komplementarny, jakim są tarcze, jest odpowiedzią firmy na zapotrzebowanie rynku.
Mając bowiem na uwadze, iż przy wymianie klocków bądź tarcz hamulcowych najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wybór elementów pochodzących od jednego dostawcy, wszystkie nowowprowadzone tarcze pasują do klocków hamulcowych BRECK. Właśnie w tym konkretnym zestawieniu osiągają najlepsze parametry, co pokazały liczne badania przeprowadzone przez LUMAG na klockach i tarczach BRECK.
Warto również podkreślić, że wszystkie oferowane przez nas tarcze są malowane, tj. posiadają specjalną powłokę ochronną, przez co użytkownik zaoszczędzi czas i środki na mozolne oczyszczanie i odtłuszczanie. Jest to niezbędne w przypadku tarcz tradycyjnych.
Oferta tarcz BRECK obejmuje najbardziej popularne w Polsce i Europie marki samochodów, a z biegiem czasu będzie sukcesywnie poszerzana.
Tarcze hamulcowe BRECK będą dostępne wkrótce u czołowych polskich i zagranicznych dystrybutorów części.
photo-Breck-range_small