Marka LUMAG w Swiss Automotive Group

W ostatnich dwóch miesiącach firma Lumag miała okazję gościć u siebie kolejno przedstawicieli 4 spółek córek należących do największego szwajcarskiego dystrybutora części motoryzacyjnych SWISS AUTOMOTIVE GROUP (SAG) z siedzibą w Zurichu. SAG to nie tylko aktywny członek i udziałowiec międzynarodowej grupy dystrybucyjnej ATR, lecz od niedawna także nowy klient Lumagu.
Do Budzynia przyjechało na szkolenia w 4 turach w sumie prawie 60 osób z: Austrii, Belgii, Słowenii i Szwajcarii reprezentując przede wszystkim działy sprzedaży i product management. Na wszystkich tych wymienionych rynkach spółkom SAG udało uzyskać się pozycję lidera rynku w obszarze części dla pojazdów użytkowych m.in. dzięki żelaznej polityce asortymentowej, a także odważnym decyzjom przy doborze nowych dostawców. Dla większości z nich był to pierwszy kontakt biznesowy z producentem z Europy Wschodniej.
Podczas swego pobytu w Lumagu goście przeszli szczegółowe szkolenie z wiedzy produktowej dotyczącej marki Lumag, jak również mogli zapoznać się z organizacją i kulturą pracy firmy, z procesami produkcyjnymi materiałów ciernych, kończąc na zwiedzaniu Centrum Badań i Rozwoju.

Swiss Automotive Group