Mamy już czternastkę „Długodystansowców”

Jubileusz 20-lecia pracy jest nie tylko dobrą okazją do życzeń dla jubilatów, ale również czasem podsumowania dotychczasowej działalności spółki oraz momentem zapowiedzi nowych wyzwań i planowanych inwestycji , co usłyszeli na spotkaniu w dniu 16 grudnia 2015 roku nie tylko nasi jubilaci,
ale również pracownicy produkcji oraz administracji.

Z rąk Prezesa Zarządu – Pana Marka Żaka podziękowanie za ogromny wkład w rozwój firmy oraz upominki z tej okazji otrzymali kolejni „20-latkowie”, którzy otworzyli już drugą dziesiątkę pracowników z takim stażem: Sławomir Grabarczyk (kierownik działu automatyki), Tomasz Makiej (brygadzista), Andrzej Jaremba (szlifierz) oraz Zdzisław Konys (szlifierz-pakowacz).
Gromkimi brawami do życzeń dalszych sukcesów osobistych i zawodowych dołączyła grupa kolegów i koleżanek z produkcji i administracji.

Rozwój firmy na przestrzeni 27 lat to oprócz nowych produktów, klientów i rynków, głównie ludzie, którzy tutaj pracują. Cenimy ich kompetencje powstałe w wyniku wieloletniej pracy i dziękujemy im za dzielenie się tą wiedzą z kolegami młodszymi stażem.

Czekamy na kolejne jubileusze…

20