Lumag – oficjalny dostawca GROUPAUTO (G-Truck) w Wielkiej Brytanii

LUMAG jest dostawcą materiałów ciernych do GAU w wielu krajach europejskich, a po szeroko zakrojonych negocjacjach mamy przyjemność ogłosić, że w dniu 1 lipca 2012 roku zostaliśmy oficjalnym dostawcą GROUPAUTO (G-Truck) na rynku Wielkiej Brytanii.

Obecnie Lumag ma w swoim asortymencie szeroki wachlarz klocków i okładzin hamulcowych, zaspokajając prawie całkowicie zapotrzebowanie klienta. Jednocześnie wciąż uzupełniamy naszą ofertę o nowe referencje.

Aby optymalizować zaopatrzenie na rynku brytyjskim, Lumag utworzył spółkę Lumag Ltd w Tipton, West Midlands, gdzie składujemy znaczne ilości klocków i okładzin hamulcowych przeznaczonych na cały obszar Wielkiej Brytanii.

Z tak bogatym portfolio, biorąc pod uwagę także jakość produktu i jego zwiększoną dostępność, Lumag jest przekonany, że uda mu się zapewnić wysoki poziom serwisu dla członków G-Truck UK.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach, magazynie oraz warunkach współpracy proszę kontaktować się z naszymi angielskimi przedstawicielami handlowymi lub bezpośrednio pod numer tel. 0121 520 1160 albo e-mail: office@lumagltd.co.uk