Lumag obecny na targach Solutrans

Solutrans to olbrzymie – odbywające się co dwa lata – targi handlowe, które w tym roku zagoszczą w Lyonie w dniach 19-23 listopada.
Ponad 600 wystawców z całego świata przedstawi we Francji nie tylko swoje produkty, ale także najnowsze rozwiązania stosowane w przemyśle samochodowym i branżach pokrewnych, ze szczególnym uwzględnieniem transportu drogowego i miejskiego.
Solutrans to także miejsce gdzie buduje się kontakty biznesowe, pozyskuje partnerów handlowych, wymienia doświadczenia. Odbywają się tu też spotkania różnych branż i poszczególnych specjalizacji, konferencje, wykłady, a nawet uroczysta gala z nagrodami dla najlepszych wystawców, produktów czy najciekawszych rozwiązań innowacyjnych.
Miło nam poinformować, że również spółka Lumag przedstawi w Lyonie swoją bogatą gamę produktów, które już dały się poznać na zagranicznych rynkach, jako te, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo, a jednocześnie zapewniają komfort użytkownikom. Przedstawiciele firmy z Budzynia będą również prowadzić rozmowy z podmiotami, które chcą dystrybuować ofertę okładzin, tarcz i klocków hamulcowych polskiego producenta.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego na targach Solutrans.
Gdzie nas znaleźć: 2 D 065.
Zapraszamy!