Lumag na targach w Europie Południowej

Po raz kolejny firma Lumag wspierając swoją obecność na rynkach Europy Południowej aktywnie uczestniczyła w obydwu imprezach targowych organizowanych przez Inter Cars w Chorwacji i Rumunii.
6 czerwca Lumag prezentował swoje produkty na 6 Targach Inter Cars Chorwacja w Zagrzebiu
(6. INTER CARS SAJAM). Targi odbywały się w tym roku w nowej siedzibie Inter Cars na przedmieściach Zagrzebia w dzielnicy Zaprešić. Zarówno w okazałej hali oraz na terenach do niej przyległych w tym dniu wystawiało się ponad 40 z wszystkich dostawców IC HR. Lumag prezentował swoją najnowszą ofertę jako jeden z głównych dostawców asortymentu materiałów ciernych.

W tym roku impreza targowa miała szeroką oprawę towarzyszącą : program edukacyjny w zakresie aspektów motoryzacji użytkowej, pokazy rajdowców, wystawa „old – timerów” oraz turnieje piłki nożnej. Towarzyszyła temu bogata oferta gastronomiczna i zabawa do wczesnych godzin rannych z udziałem najsłynniejszych chorwackich artystów.

W dniach 14 – 15.06.2015 po raz kolejny firm Lumag wzięła udział w targach motoryzacyjnych w Brasovie organizowanych również przez naszego dystrybutora Inter Cars w Rumunii.

Targi Expo Inter Cars to jedne z najbardziej prestiżowych targów motoryzacyjnych w tym kraju.
W tym roku osiągnęły nowy rekord ponad 4200 odwiedzających. W gronie wystawców znaleźli się czołowi dostawcy materiałów ciernych na rynku rumuńskim.

Odwiedzający stanowili przede wszystkim grupę najważniejszych klientów Intercars z Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Była to dosonała okazja do wymiany poglądów oraz poznania doswiadczeń i opinii użytkowników produktów LUMAG i BRECK.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.

Inter Car's fair in Southern Europe