Katalog BRECK – on-line oraz aplikacja mobilna

Tuż przed targami Automechanika we Frankfurcie firma Lumag uruchomiła katalog on-line (webcatalogue) bazujący na danych z TecDoc. Katalog obejmuje asortyment klocków i tarcz hamulcowych marki BRECK przeznaczonych do pojazdów osobowych i lekkich dostawczych. Jest on dostępny zarówno w serwisie breck.pl jak również lumag.pl w zakładce / oferta

Towarzyszy mu aplikacja mobilna na smartfony BRECK FINDER. Wersja iOS jest dostępna do pobrania bezpłatnie na terenie całej Europy z App Store, a wersja na Androida z Google Play Store.

tca_tecdoc-inside_logo_rgb_120Prosta i przyjazna aplikacja BRECK oparta na aktualnych danych katalogowych została stworzona przez Tecalliance.

Umożliwia ona wyszukanie klocków i tarcz hamulcowych wybierając pojazd, numer artykułu BRECK, numer oryginalny lub porównawczy. Można również podać numer VIN, który zapewni prawidłową identyfikację elementów układu hamulcowego. Aplikacja zawiera zdjęcia klocków hamulcowych BRECK wraz z pełnym zestawem akcesoriów oraz lokalizacje, w których produkty BRECK są dostępne.

Można również dowiedzieć się więcej na temat marki BRECK.

Aplikacja to doskonałe narzędzie wspomagające pracę w warsztacie, sklepie bądź też dla indywidualnego użytkownika poszukującego klocków i tarcz hamulcowych do swojego samochodu.

Breck Finder Breck Finder