Dostawcy

lumag (01)

W LUMAG wiemy, że jakość naszych produktów zależy od komponentów, z jakich są tworzone. Dlatego przykładamy dużą wagę do wyboru naszych dostawców. Do współpracy szukamy partnerów, dla których ważne są te same wartości co dla nas, czyli wysoka jakość, troska o środowisko oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych dostawców prosimy o wypełnienie formularza, który pozwoli nam poznać Twoją ofertę i określić możliwość jej wykorzystania w LUMAG.

Ogólne Warunki Zakupów – (pobierz plik)

FORMULARZ DLA DOSTAWCÓW

Firma*

Forma prawna

Ulica, numer domu*

Kod pocztowy*

Miasto*

Kraj*

Telefon

Faks

Witryna internetowa

Stanowisko*

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Branża

Obroty w milionach euro

Liczba pracowników


Posiadane certyfikaty:
ISO 9001ISO 14001ISO 16949

Czy oferowane przez Państwa produkty mają zastosowanie w branży materiałów ciernych?*
TakNie

Produkty i usługi*
płytki nośnesurowce/ włókna, żywice, napełniacze etc.akcesoria/ sprężyny, czujniki, shimy etc.opakowania/ kartony, folia, etykiety etc.kleje, farby proszkowemaszyny i urządzeniausługi transportowe, energetyczneinne

Dodatkowe uwagi lub pytania

TAK Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LUMAG Sp. z o.o. moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług, zgodnie z warunkami Polityki Prywatności.

TAK Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych LUMAG Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany w formularzu numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej.

Powyższe zgody mogą zostać przez Państwa w każdym czasie cofnięte w sposób wskazany w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest LUMAG Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rogozińskiej 72, 64-840 Budzyń. Wszelkie informacje na temat przetwarzania Państwa danych przez LUMAG Sp. z o.o. znajdą Państwo w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: rodo.lumag.pl