Automechanika Stambuł

Miło nam poinformować, iż spółka LUMAG będzie wystawiać się na targach Automechanika Stambuł, które odbędą się w dniach 9-12.04.2015r. To największe tego typu targi nie tylko w Turcji, ale też w całym regionie Azji Mniejszej.  To miejsce spotkań przedstawicieli branży z Europy i Azji.
W tym roku organizator – Messe Frankfurt – zapowiada kolejny rekord zarówno po stronie wystawców jak i odwiedzających profesjonalistów. Swój akces zgłosiło dotąd ponad 1.500 wystawców oraz ok. 50 tys. zwiedzających, mimo że impreza odbywa się w cyklu corocznym.
W tym gronie po raz pierwszy swe produkty zaprezentuje firma Lumag, pragnąca wzmocnić swoją pozycję w regionie. Zapraszamy zatem Państwa do odwiedzenia naszego stoiska A130 w hali 7.
Gospodarka turecka to prężnie rozwijająca się ekonomia, a branża automotive jest jedną z jej czterech branż strategicznych. Szacuje się, że przy produkcji pojazdów, produkcji części i komponentów oraz dystrybucji zatrudnionych jest ponad 500 tys. osób. Branża ta skupia wokół siebie największą ilość eksporterów o wartości eksportu 9,5 mld $ i jest przy tym jedną z największych gałęzi dla inwestorów. Warto wspomnieć, iż kreuje ona aż 18 % rocznego PKB (2012), czyli ponad 25 mld $.

Automehcanika 2015