Automechanika Johannesburg

LUMAG kontynuuje swój nakreślony wcześniej program wystawienniczy na dużych imprezach targowych branży automotive. Tym razem wystawiać się będzie się na targach Automechanika Johannesburg, które odbędą się w dniach 6-9.05.2015r. Udział w targach zgłosiło jak dotąd ponad 650 wystawców z 25 krajów oraz ok. 14 tys. zwiedzających.
W tym gronie po raz pierwszy swe produkty zaprezentuje firma LUMAG, pragnąca wzmocnić swoją pozycję na rynkach Afryki subsaharyjskiej. Zapraszamy zatem Państwa do odwiedzenia naszego stoiska 6K022 w hali 6.
RPA z przyrostem rocznym PKB na poziomie 3%, należy od kilku lat do grupy BRICS, zrzeszającej najbardziej rozwijające się gospodarki na świecie. Rynek motoryzacyjny zbudowany na wzorcu europejskim cechuje obecność dobrze zorganizowanych grup dystrybucyjnych po jednej stronie, jak również sporej grupy światowych producentów pojazdów.
Automechanika Johannesburg to największe tego typu targi nie tylko w RPA, ale też w całym regionie subsaharyjskim. Mówi się, że rynek południowoafrykański jest furtką do całego obszaru subsaharyjskiego ze względu na zaawansowany poziom gospodarczy tego kraju jak i wielkość rynku. Większość południowoafrykańskich dystrybutorów działa również na rynkach sąsiadujących.