15 Targi Inter Cars

Miło nam poinformować, że już w następny weekend firma LUMAG zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas jubileuszowych 15 Targów Inter Cars.

Jedno z najbardziej wyczekiwanych i prestiżowych wydarzeń motoryzacyjnych odbędzie się w dniach 18-20 września na Błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Jak co roku, uczestnikami będą najważniejsi producenci oraz dostawy z rynku osobowego i ciężarowego. Podczas trzydniowych Targów firma Inter Cars będzie świętować 25-lecie swojej działalności w branży motoryzacyjnej. Z tej okazji, 19 września na płycie i trybunach Stadionu PGE Narodowego zostanie zorganizowany wielki jubileuszowy koncert, a obchodom będzie towarzyszyć będzie Gala Mistrzów Warsztatu oraz liczne konkursy i atrakcje rajdowe.

Firma LUMAG jest w gronie partnerów promocji i konkursów organizowanych w tym roku przez Inter Cars, w których do wygrania jest łącznie ponad 2,5 miliona nagród. Oprócz tego na naszym stoisku przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje i nagrody, między innymi w ramach konkursu LUMAG MASTER CLASS.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej, jubileuszowej imprezy.

Targi IC

 

Targi IC