Nowości w ofercie okładzin hamulcowych

Z przyjemnością informujemy o nowych referencjach bębnowych okładzin hamulcowych, które są od dziś dostępne dla naszych klientów:

19116 00 101 10 – Iveco Eurotracker, Trakker
19109 00 101 10 – Iveco Eurotracker, Trakker

Więcej szczegółów znajduje się pod linkiem: New brake linings

Zachęcamy do uwzględnienia tych pozycji przy składaniu zamówienia.

Nowe referencje BRECK

Z przyjemnością informujemy, iż oferta klocków BRECK została poszerzona o 5 nowych referencji.

Więcej szczegółów znajduje się pod linkiem: new Breck references part 13

Zachęcamy do stosowania kloców BRECK również w tych pojazdach.
Już wkrótce poinformujemy o kolejnych nowościach.

Breck umacnia swoją pozycję w Chorwacji

W ostatnim tygodniu maja odbyły się szkolenia poświęcone marce Brecka w trzech największych filiach Inter Carsu w Chorwacji: w miejscowościach Split, Vinkovci oraz Poreč. Szkolenia przeprowadzili nasi menedżerowi sprzedaży.
Ich celem było dostarczenie najważniejszym klientom Inter Carsu w Chorwacji informacji na temat firmy Lumag -producenta klocków Breck, jak również fachowej wiedzy o samym produkcie.

Sprzedaż klocków hamulcowych Breck poprzez sieć Inter Cars na rynku chorwackim osiągnęła najwyższy jak dotąd poziom od początku współpracy, która rozpoczęła się w 2013 roku i cały czas rośnie.
Mamy nadzieję, że przybliżenie klocków hamulcowych Brecka naszym chorwackim partnerom jeszcze bardziej przyczyni się do tego wzrostu.

 

Lumag MasterClass z mistrzem kierownicy !

26 maja 2017r. odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z uczniami Lumag MasterClass.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych uczniów niespodziankę – zaprosiliśmy ambasadora marki BRECK
– Krzysztofa Hołowczyca. Mistrz kierownicy z pasją opowiadał o swoich młodzieńczych marzeniach
i determinacji jaka towarzyszyła mu od najmłodszych lat w dążeniu do celu.
To była bardzo ciekawa lekcja.
Więcej na: http://lumag.pl/spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu/

MAR_4010

Ogłoszenie o wyborze dostawcy

W związku z przeprowadzonym postępowaniem ofertowym z dn. 13.03.2017 w trybie konkurencyjnym dotyczącym zakupu linii do produkcji płytek nośnych klocków hamulcowych samochodów ciężarowych w ramach projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Działanie 3.2: Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek” informujemy, że ofertę złożył następującą podmiot:

- Feintool Technologie AG

W oparciu o zamieszczone w zapytaniu ofertowym kryteria wyboru wybrana została oferta złożona przez:

- Feintool Technologie AG

Automechanika Dubai 2017

„Automechanika Middle East” to wiodące wydarzenie dla szybko rozwijającego się rynku części zamiennych w krajach regionu Środkowego Wschodu i Afryki.
Już po raz siódmy firma LUMAG zaprezentuje swoją ofertę okładzin i klocków hamulcowych na tej liczącej się w branży motoryzacyjnej imprezie.
Po raz pierwszy natomiast zaprezentowana zostanie nowa linia HIGH SAFETY, dedykowana pojazdom osobowym z segmentu premium.
Serdecznie zapraszamy zarówno obecnych jak i potencjalnych klientów do odwiedzenia naszego stoiska nr H3-G32 podczas tegorocznych targów Automechanika Dubai, które odbędą się w dniach 7-9 maja.

AM Dubai 2017

Kolejne referencje z linii BRECK HIGH SAFETY

Z przyjemnością informujemy, iż oferta klocków BRECK została poszerzona o 12 nowych referencji do aut z segmentu premium.

Więcej szczegółów znajduje się pod linkiem:
New Breck references

Poza doskonałymi właściwościami użytkowymi linia Breck HIGH SAFETY zwraca uwagę swoim eleganckim design’em opakowań.
Już wkrótce poinformujemy o kolejnych nowościach.

Automechanika Stambuł

Miło nam poinformować, iż spółka LUMAG już po raz kolejny wystawiać się będzie na targach Automechanika Stambuł, które odbędą się w dniach 6 – 9.04.2017 r. Targi te to pierwszy adres dla wystawców rozwijających swe interesy nie tylko w Turcji, ale też w całym regionie Azji Mniejszej. To miejsce przenikania się biznesu europejskiego i azjatyckiego. Jak podkreśla organizator targów- Messe Frankfurt- to 3. na świecie pod względem wielkości impreza z serii Automechanika.

Na ponad 40 tys. m2 blisko 1.475 wystawców z ponad 40 krajów zaprezentuje nowości oraz produkty już znane na rynku aftermarket i OE.

Lumag konsekwentnie realizując swoje cele w regionie wykorzystuje okazję do wzmocnienia rozpoznawalności marki oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych prezentując swoje produkty na stoisku nr C145 w hali 7, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszamy.

DSC08000_a